• Коки Д Компани
  • image
  • image
Previous Next

Контакт

Коки Д Компани - Скопје

 Адреса: ул. 508/10, населба Јурумлери, 1000 Скопје

  Тел. (02) 2550 - 796; (02) 2550 - 797

       Факс: (02) 2550 - 798

       Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Доколку сте заинтересирани за некој конкретен производ или имате компанија со сродна дејност и би сакале да станете наш партнер, слободно контактирајте нe'.


Prikaži Koki D Kompani na većoj karti